Habilitation procedures

  • Ing. Jiří Adámek, CSc.

    Faculty of Civil Engineering

    Branch: Materiálové inženýrství

    Procedure opening: 16.12.1992 Datum jmenování: 01.07.1993

  • Ing. Pavel Alexandr, CSc.

    Institute of Forensic Engineering

    Branch: soudní inženýrství

    Procedure opening: 01.03.2011 Datum jmenování: 17.02.2012

  • Ing. Ondřej Anton, Ph.D.

    Faculty of Civil Engineering

    Branch: Konstrukce a dopravní stavby

    Procedure opening: 24.05.2021 Datum jmenování: 07.12.2021

    habilitační práce

  • Mgr. Tomáš Apeltauer, Ph.D.

    Fakulta stavební

    Branch: Konstrukce a dopravní stavby

    Procedure opening: 02.12.2013 Datum jmenování: 30.05.2014

  • Mgr. Irena Armutidisová

    Fakulta výtvarných umění

    Branch: Výtvarná tvorba

    Procedure opening: 27.02.2012 Datum jmenování: 29.10.2012

  • MgA Vasilij Artamonov

    Fakulta výtvarných umění

    Branch: Výtvarná tvorba

    Procedure opening: 02.02.2017 Procedure stopped: 24.11.2017

  • MgA. Vasil Artamonov

    Faculty of Fine Arts

    Branch: Výtvarná tvorba

    Procedure opening: 15.06.2021 Datum jmenování: 17.02.2022

    habilitační práce

  • Ing. Petr Bača, Ph.D.

    Faculty of Electrical Engineering and Communication

    Branch: Elektrotechnická a elektronická technologie

    Procedure opening: 31.10.2007 Datum jmenování: 05.06.2008

  • Ing. Miroslav Bajer, CSc.

    Faculty of Civil Engineering

    Branch: Teorie a konstrukce staveb

    Procedure opening: 04.04.2005 Datum jmenování: 01.11.2005

  • Ing. Marek Baláš, Ph.D.

    Fakulta strojního inženýrsví

    Branch: Konstrukční a procesní inženýrství

    Procedure opening: 27.09.2016 Datum jmenování: 11.04.2017

  • Ing. Jan Bárta, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií

    Branch: Silnoproudá elektrotechnika a elektroenergetika

    Procedure opening: 21.02.2022 status: processing

  • RNDr. Milada Bartlová, Ph.D.

    Fakulta elektrotehcniky a komunikačních technologií

    Branch: Teoretická elektrotechnika

    Procedure opening: 08.12.2004 Datum jmenování: 20.06.2005

  • RNDr. Milada Bártlová, Ph.D.

    Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně

    Branch: Teoretická elektrotechnika

    Procedure opening: 08.12.2004 Datum jmenování: 20.06.2005

  • Ing. Dalibor Bartoněk, CSc.

    Faculty of Civil Engineering

    Branch: Geodézie a kartografie

    Procedure opening: 21.02.2005 Datum jmenování: 01.12.2005

  • Ing. Vojtěch Bartoš, Ph.D.

    Fakulta podnikatelská

    Branch: Ekonomika a management

    Procedure opening: 20.09.2011 Datum jmenování: 17.02.2012

  • Ing. Miroslav Bartošík, Ph.D.

    Fakulta strojního inženýrství

    Branch: Aplikovaná fyzika

    Procedure opening: 25.11.2018 Datum jmenování: 01.04.2020

  • Ing. Karel Bartušek, DrSc.

    Faculty of Electrical Engineering and Communication

    Branch: Teoretická elektrotechnika

    Procedure opening: 11.02.2004 Datum jmenování: 22.06.2004

  • Ing. Pavol Bauer, Dr.

    Faculty of Electrical Engineering and Communication

    Branch: Silnoproudá elektrotechnika a elektroenergetika

    Procedure opening: 15.06.2005 Datum jmenování: 29.11.2005

  • Ing. Petr Baxant, Ph.D.

    Faculty of Electrical Engineering and Communication

    Branch: Silnoproudá elektronika a elektroenergetika

    Procedure opening: 31.10.2007 Datum jmenování: 17.02.2009

  • Ing. Ladislav Bébar, CSc.

    Faculty of Mechanical Engineering

    Branch: Konstrukční a procesní inženýrství

    Procedure opening: 08.12.2003 Datum jmenování: 11.10.2004

Responsibility: Ing. Zdeňka Pavlačková, Ph.D.