Na dnech otevřených dveří vám zaměstnanci podají základní informace o fakultě, otevíraných studijních programech, jejich oborech, přijímacích zkouškách apod., a odpoví na vaše otázky. Po společné části si budou moci zájemci vybrat oborově zaměřené prohlídky jednotlivých pracovišť fakulty. Také dostanete tištěné materiály s informacemi o fakultě a otevíraných studijních programech. K zakoupení budou také brožury - sbírky příkladů z matematiky a fyziky s typickými příklady, které mohou být v testech u přijímací zkoušky.

Program

  • Listopadový termín dnů otevřených dveří je primárně určený pro zájemce o studium oboru Architektura pozemních staveb, ale dozvíte se samozřejmě všechny důležité informace také o ostatních oborech, které fakulta nabízí.

Jak se k nám dostanete

Z Hlavního nádraží se na fakultu dostanete nejlépe tramvají č. 12 směr Technologický park. Vystoupit můžete buď už na České, kde přestoupíte na tramvaj č. 3 (směr Rakovecká) a pak vystoupíte na zastávce Rybkova přímo před fakultou. Pokud se vám nechce přestupovat, dojeďte dvanáctkou na zastávku Nerudova a pak se za pár minut dostanete k fakultě pěšky. Celkově cesta z nádraží zabere 15-20 minut, z České to je zhruba 5 minut.

Kde

Fakulta stavební
Veveří 95, 602 00 Brno

Kdy

    • 10. listopadu 2018
  • 19. ledna 2019