VE ZDRAVÉM TĚLE
ZDRAVÝ STUDENT

Pro přehrávání videa je nutné povolit cookies typu Marketing. Změnu nastavení provedete zde. Video můžete otevřít v novém panelu. Další

Tělocvik pro všechny

Jako student VUT si můžete volitelně zapsat až dvě hodiny týdně sportu zdarma. Na výběr máte z několika desítek sportovních aktivit, ať už kolektivních, či individuálních. Zápis na začátku semestru se dá díky velkému zájmu studentů považovat za adrenalinovou disciplínu ;-)
  • Tělocvik pro všechny
  • Tělocvik pro všechny
  • Tělocvik pro všechny

Pronájmy a služby

Sportovat můžete i ve svém volném čase a to po celý rok (přes semestr, o zkouškovém i o prázdninách). K dispozici jsou vám volná sportoviště i služby osobních trenérů, nutričních poradců, masérů a fyzioterapeutů. Sledujte online registrace na vybrané sporty, vypsané volnočasové hodiny, nebo si pronajměte sportoviště a uspořádejte akci dle vašeho zájmu.
FIT Centrum Machina / Igor Šefr

Sportovní areály

K dispozici máme 30 000 m2 moderních sportovních ploch pod střechou i venku, a to převážně v kampusu Pod Palackého vrchem. A jaká sportoviště konkrétně můžete využít? Dva atletické ovály s povrchem certifikovaným pro mezinárodní soutěže, tělocvičny, sportovní halu, inline dráhu, tenisové kurty, venkovní boulder arénu, Fit centrum Machina, dvě tělocvičny v areálu kolejí Purkyňova, loděnici v Jundrově, bazén, gymnastický a šermířský sál nebo třeba curlingovou halu.

Univerzitní sport

Jste sportovci srdcaři? Tak to máte ty nejlepší předpoklady k tomu zastupovat VUT ve sportovní reprezentaci. Můžete se účastnit vysokoškolských přeborů na národní i mezinárodní úrovni, světových univerziád či soutěží EUSA, nebo se zapojit do dlouhodobých soutěží (lední hokej – STUDUJ A HRAJ). Sportovci s mimořádnou výkonností mohou být zařazeni do Vysokoškolského sportovního centra. Domluvte se s garantem daného sportu a ukažte, co dokážete v barvách VUT.

BRNO...

… je Mekkou studentů

NEVĚŘÍTE?

Odpovědnost: RNDr. Hana Lepková