NEJSLADŠÍ ŽIVOT...
JE TEN STUDENTSKÝ

Další

Studentské spolky

Na VUT nejste nikdy sami. Už od prváku máte možnost připojit se k některému z mnoha studentských spolků a kromě nových přátelství se podílet i na univerzitním dění.

Studentské spolky

Hudební start semestru

Na začátku zimního semestru vás na přivítanou čeká spousta zábavy. Třeba open-air hudební festivaly Hudba z FEKTu či FASTFest, na kterých si přímo před školou a svými kamarády zahrají nejen studentské kapely, ale i známé skupiny, které hudební večer zakončí.
A pokud se chcete na hudební produkci přímo podílet, můžete se třeba stát součástí pěveckého sboru Vox Iuvenalis.
Hudba z FEKTu
  • Hudba z FEKTu
  • Hudba z FEKTu
  • Hudba z FEKTu

Květnový Majáles

Nejnáročnější období v životě studenta na sedm písmen. Zkoušky...? Majáles! Bujará oslava studentského života se tradičně koná na Výstavišti. Na několika pódiích uvidíte mainstreamovou špičku české hudební scény. A přijďte i do VUT univerzitní zóny: zábava zaručena.

Plesová sezona

Jednou za čas se rádi hodí do gala i naši studenti. Ze všech fakultních plesů je samozřejmě největší ten vánoční – pro celou VUT. Uzavře se tím výuka zimního semestru a otevře se možnost (nejen) protančit celou noc s kolegy, učiteli i vedením univerzity. Neskutečný zážitek.
Ples VUT

Studentské akce

Znáte rozverné studenty: pořád něco vymýšlí. Během celého roku narazíte na spontánní i plánované akce, seznamovací večírky, hudební festivaly… nebo recesistický Běh na 53. V něm se studenti i kantoři předhání v umění doběhnout na známou linku autobusu č. 53.
Běh na 53

Studujte na VUT

VYBERTE FAKULTU

BRNO...

… je Mekkou studentů

NEVĚŘÍTE?