KOLEJE. SLOVO,
KTERÉ OMLAZUJE

Další

Přímo v centru dění:
Pod Palackého vrchem

Kdo má rád studentský cvrkot a chce mít po ruce školu, menzy i sportoviště... tak si vybere koleje Pod Palackého vrchem. Jsou součástí univerzitního kampusu a ubytují dva a půl tisíce studentů – v jedno až třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou, toaletou a kuchyňkou.

Do 10 min. pěšky na FEKT, FP, FSI, FCH, ÚSI

VÍCE INFORMACÍ

Blízko pro strojaře:
Purkyňovy koleje

Kousek od strojní fakulty i hlavního kampusu jsou Purkyňovy koleje – odkud je to do města už jen deset minut tramvají. Na kolejích si vyberete ze dvou či třílůžkových pokojů, které mají kuchyňku, sprchy i toalety vždy společné pro celé patro.

Do 5 min. pěšky na FSI a FEKT.

VÍCE INFORMACÍ

Purkynovy koleje

Pár minut do centra:
Listovy koleje

Dostali jste se na stavební fakultu a potřebujete mít blízko školu i střed města? Doporučujeme „Listovky“. Jedno a dvoulůžkové pokoje mají sdílené sociální zařízení i kuchyňku. A když chcete přímo do centra na party, jste tam do pěti minut tramvají – teda vlastně „šalinó“.

Do 5 min. pěšky na FAST a do 20 min. MHD na FaVU a FA.

VÍCE INFORMACÍ

Listovy koleje

Někdo rád klid:
Mánesovy koleje

Stojí sice kousek od rušného kampusu, ale je tu mnohem klidněji. Menší areál Mánesových kolejí ubytuje 266 studentů v jedno a dvoulůžkových pokojích, kde mají vždy dva pokoje společnou koupelnu s toaletou. Na každém patře je pak sdílená kuchyňka.

Do 10 min. pěšky na FCH, FSI, FEKT, FP, ÚSI.

VÍCE INFORMACÍ

Mánesovy koleje

Soukromí pro ajťáky:
Penzion Starý pivovar

Přímo v areálu Fakulty informačních technologií je příjemné ubytování v naprostém soukromí – v 31 jednolůžkových pokojích a dvou dvoulůžkových. Sociální zařízení sdílí vždy dva sousedící pokoje, u některých je i vlastní kuchyňský kout, který je také na každém patře.

Do 1 min. pěšky na FIT.

VÍCE INFORMACÍ

Starý pivovar

Jako ve vlastním:
Rezidence Erasmus

Hlavně pro vědce a náročnější studenty máme celkem pět plně vybavených bytů 1+kk a 2+kk s balkonem či terasou, v nově postavené rezidenci Erasmus. V ceně nájmu je i garážové stání, sklep, poplatek za energie a internet. Prostě jako doma.

Do 5 min. pěšky na FAST a 10 min. MHD na FaVU.

VÍCE INFORMACÍ

Erasmus

Pro zobrazení mapy je nutné povolit cookies typu Marketing. Změnu nastavení provedete zde..

VÍCE INFORMACÍ O KOLEJÍCH

Menzy a restaurace

Jak se na VUT vaří?

PODÍVEJTE SE

Odpovědnost: Dagmar Vlčková