PODÍVEJTE SE
NA ZÁZEMÍ SNŮ

Pro přehrávání videa je nutné povolit cookies typu Marketing. Změnu nastavení provedete zde. Video můžete otevřít v novém panelu. Další

Kampus Pod
Palackého vrchem

Hlavní centrum všeho studentského dění: nikdo tomu tady neřekne jinak než „Palačák“. Sídlí tu hned čtyři fakulty naší univerzity, jsou tu menzy, kavárny, studentský klub, sportoviště… a taky největší areál kolejí. Takže v papučích můžete přejít rovnou na přednášku.
Kampus Pod Palackého vrchem

Sportoviště jako na olympiádě

Všichni studenti VUT mají nárok na dvě hodiny týdně sportu zdarma. A že je z čeho vybírat: atletický stadion s certifikací 1. třídy, moderní tělocvičny, tenisové kurty, boulderová stěna, posilovna – a dokonce i vlastní univerzitní loděnice na Svratce.
Sportovní stadion

Výzkum je tu i pro studenty

Dostat se k nejmodernějším přístrojům? Na VUT to není sci-fi, ale realita. Studenti se do výzkumu zapojují už od druháku. Možnost k tomu mají hned v pěti vědeckých centrech, která provozujeme – a v dalších dvou, na nichž spolupracujeme s partnerskými institucemi.
Výzkum

Otevřeli jsme unikátní strojLAB

Kdo má nápad, tak si ho u nás prostě vytiskne. Jsme první česká univerzita, která otevřela vlastní sdílenou dílnu zaměřenou na 3D tisk. Studenti si zdarma přímo ve škole převedou své myšlenky a nápady do trojrozměrné podoby – a hned si je ověří v praxi.
StrojLab

Koleje

Tady to žije (skoro) nonstop

KDE SE BYDLÍ?