NEJSLADŠÍ ŽIVOT...
JE TEN STUDENTSKÝ

Next

Hudba z FEKTu

Na začátku zimního semestru je mezi budovami elektrofakulty vždy velké haló. Vyroste tu fun zóna, velké pódium a na něm si – přímo před školou a před svými kamarády – zahrají studentské kapely. Večer pak zakončí koncert známé skupiny, jako třeba Iné kafe či Fast Food Orchestra.
Hudba z FEKTu
  • Hudba z FEKTu
  • Hudba z FEKTu
  • Hudba z FEKTu

Květnový Majáles

Nejnáročnější období v životě studenta na sedm písmen. Zkoušky...? Majáles! Bujará oslava studentského života se tradičně koná na Výstavišti. Na několika pódiích uvidíte mainstreamovou špičku české hudební scény. A přijďte i do VUT univerzitní zóny: zábava zaručena.

Plesová sezona

Jednou za čas se rádi hodí do gala i naši studenti. Ze všech fakultních plesů je samozřejmě největší ten vánoční – pro celou VUT. Uzavře se tím výuka zimního semestru a otevře se možnost (nejen) protančit celou noc s kolegy, učiteli i vedením univerzity. Neskutečný zážitek.
Ples VUT

Studentské akce

Znáte rozverné studenty: pořád něco vymýšlí. Během celého roku narazíte na spontánní i plánované akce, seznamovací večírky, hudební festivaly… nebo recesistický Běh na 53. V něm se studenti i kantoři předhání v umění doběhnout na známou linku autobusu č. 53.
Běh na 53

Study at BUT

Choose faculty

BRNO...

… a Mecca for students

REALLY?