Přístupnostní navigace
E-přihláška
Vyhledávání Vyhledat Zavřít
Detail publikačního výsledku
FRANCŮ, J.
Originální název
Modification of unfolding approach to two-scale convergence
Anglický název
Druh
Článek recenzovaný mimo WoS a Scopus
Originální abstrakt
Unfolding approach to two-scale convergence by D. Cioranescu, A. Damlamian, G. Griso does not conserve the integral. In the paper a modified approach satisfying integral conservation is introduced.
Anglický abstrakt
Klíčová slova
homogenization, two-scale convergence, periodic unfolding
Klíčová slova v angličtině
Autoři
Rok RIV
2011
Vydáno
01.11.2010
ISSN
0862-7959
Periodikum
Mathematica Bohemica
Svazek
135
Číslo
4
Stát
Česká republika
Strany od
403
Strany do
412
Strany počet
10
BibTex
@article{BUT50526, author="Jan {Franců}", title="Modification of unfolding approach to two-scale convergence", journal="Mathematica Bohemica", year="2010", volume="135", number="4", pages="403--412", issn="0862-7959" }