Detail aplikovaného výsledku

Software pro vestavěný systém chytré kamery

NOSKO, M.; ZÁHORSKÝ, M.; HÁJKOVÁ, G.; HONEC, P.; HRADIŠ, M.; JURÁNKOVÁ, M.; KLEPÁRNÍK, P.; KLÍMA, O.; MUSIL, P.; NOSKO, S.; SMRŽ, P.; ZEMČÍK, P.

Originální název

Software pro vestavěný systém chytré kamery

Anglický název

Software for smart-camera embedded system

Druh

Software

Abstrakt

Výsledkem V2 je obslužný a konfigurační software, jehož konfigurace probíhá přes webové rozhraní. V2 je v rámci projektu EmIC spuštěn na výpočetním modulu NVIDIA Jetson, který je součástí výsledku V1. Výsledek V2 se skládá z několika modulů zahrnujících funkce pro konfiguraci zařízení, příjem dat z kamery a prostředí pro běh neuronových sítí. V případě aplikací běžících na V1 je prostředí pro běh založeno na frameworku TensorRT 1 , který umožňuje rychlé a efektivní zpracování dat pomocí neuronových sítí. Samotné neuronové sítě používané ve V2 jsou trénovány a optimalizovány softwarem V3. Tento software je navržen tak, aby podporoval přenos algoritmů umělé inteligence do vestavěných systémů, což umožňuje zpracování dat v reálném čase. 

Abstrakt aglicky

The result of V2 is a service and configuration software, which is configured through a web interface. Within the EmIC project, V2 is deployed on an NVIDIA Jetson computing module, which is part of the V1 result. V2 consists of several modules including functions for device configuration, data reception from cameras, and an environment for running neural networks. In the case of applications running on V1, the runtime environment is based on the TensorRT framework, which enables fast and efficient data processing using neural networks. The neural networks themselves used in V2 are trained and optimized by V3 software. This software is designed to support the transfer of artificial intelligence algorithms to embedded systems, allowing real-time data processing.

Klíčová slova

computer vision,machine learning,edge computing

Klíčová slova anglicky

computer vision,machine learning,edge computing

Umístění

Podléhá obchodnímu tajemství

Licenční poplatek

K využití výsledku jiným subjektem je vždy nutné nabytí licence

www