Přístupnostní navigace
E-přihláška
Vyhledávání Vyhledat Zavřít
Detail publikačního výsledku
DIBLÍK, J.
Originální název
Behaviour of solutions of linear differential equations with delay
Anglický název
Druh
Článek recenzovaný mimo WoS a Scopus
Autoři
Vydáno
01.06.1998
ISSN
0044-8753
Periodikum
ARCHIVUM MATHEMATICUM
Svazek
34
Číslo
1
Stát
Česká republika
Strany od
31
Strany počet
BibTex
@article{BUT39011, author="Josef {Diblík}", title="Behaviour of solutions of linear differential equations with delay", journal="ARCHIVUM MATHEMATICUM", year="1998", volume="34", number="1", pages="1", issn="0044-8753" }