doc. Ing.

Vlastislav Salajka

CSc.

FAST, STM – docent

+420 54114 7365
Vlastislav.Salajka@vut.cz

Odeslat VUT zprávu

doc. Ing. Vlastislav Salajka, CSc.

Tvůrčí aktivity

 • SALAJKA, V.; KALA, J.: Návrh a posouzení ocelové konstrukce tunelového bednění. Metrostav a.s.. (produkt nebo technologie ve stavu vývoje, testování)
  Detail

 • SALAJKA, V.; KALA, J.: SO 201 VISUTÁ LÁVKA; SO 201 VISUTÁ LÁVKA PRO PĚŠÍ A CYKLISTY PŘES LABE KMOCHŮV OSTROV - ZÁLABÍ, KOLÍN. V Kolíně na řekou Labe spojuje Kmochův ostrov a Zálabí. (ověřená technologie)
  Detail

 • SALAJKA, V.; KANICKÝ, V.: SO221 Lávka pro pěší; Lávka pro pěší přes dálnici D5 u obce Cekov. Nad dálnicí D5 u Cekova. (ověřená technologie)
  Detail

 • HRADIL, P.; SALAJKA, V.: Omezovač kmitů; Návrh a realizace omezovače kmitání lávky pro pěší v areálu technologického centra Škoda Auto a.s. Omezovač kmitání je součástí mostní konstrukce lávky pro pěší, v technologickém centru firmy Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi.. (ověřená technologie)
  Detail

 • KUDRNA, J.; ŠPERKA, P.; SALAJKA, V.; HOLOMEK, J.: Zkušební zařízení na pouzení odolnosti vyztužených asfaltových vrstev proti smyku; Zkušební zařízení na posouzení odolnosti vyztužených asfaltových vrstev proti smyku. centrum AdMaS, budova P1, místnost 1.15. (funkční vzorek)
  Detail

Pokud je v údajích nesrovnalost, podívejte se do častých otázek k vizitkám.