Ing.

Filip Toman

Ph.D.

FSI, EÚ OEI – vědecký pracovník

Filip.Toman@vutbr.cz

Odeslat VUT zprávu

Ing. Filip Toman, Ph.D.

Tvůrčí aktivity

 • KRACÍK, P.; TOMAN, F.; POSPÍŠIL, J.: Stand pro testování kapalného filmu ve vertikální trubce; Experimentální zařízení pro hodnocení vlivů na proudění tenkého kapalného filmu na vnitřní stěně vertikální trubky. Fakulta strojního inženýrství, VUT v Brně, Technická 2896/2, 616 69 Brno, Budova C3/314, místnost 2.2. URL: http://www.oei.fme.vutbr.cz/vysledky-vyzkumu.aspx. (funkční vzorek)
  http://www.oei.fme.vutbr.cz/vysledky-vyzkumu.aspx, počet stažení: 1
  Detail

 • TOMAN, F.; KRACÍK, P.; POSPÍŠIL, J.: Tlakové stand pro hodnocení vlivů na proudění kapalného filmu; Tlakové zařízení pro hodnocení vlivů na proudění kapalného filmu na vnitřní stěně trubky. Fakulta strojního inženýrství, VUT v Brně, Technická 2896/2, 616 69 Brno, Budova C3/314, místnost 2.2. URL: http://www.oei.fme.vutbr.cz/vysledky-vyzkumu.aspx. (funkční vzorek)
  http://www.oei.fme.vutbr.cz/vysledky-vyzkumu.aspx, počet stažení: 0
  Detail

 • TOMAN, F.; KRACÍK, P.; POSPÍŠIL, J.: Výměník T; Křížový tepelný výměník s kondenzací vodní páry na vnějším povrchu vertikální trubky. VUT v Brně, Fakulta strojního inženýrství Technická 2896/2 Brno Laboratoř C3 / 314. URL: http://www.oei.fme.vutbr.cz/vysledky-vyzkumu.aspx. (funkční vzorek)
  http://www.oei.fme.vutbr.cz/vysledky-vyzkumu.aspx, počet stažení: 0
  Detail

 • KRACÍK, P.; TOMAN, F.; POSPÍŠIL, J.: Tr v Tr; Stand pro testování kondenzačních výměníků. VUT v Brně, Fakulta strojního inženýrství Technická 2896/2 Brno Laboratoř C3 / 314. URL: http://www.oei.fme.vutbr.cz/vysledky-vyzkumu.aspx. (funkční vzorek)
  http://www.oei.fme.vutbr.cz/vysledky-vyzkumu.aspx, počet stažení: 0
  Detail

Pokud je v údajích nesrovnalost, podívejte se do častých otázek k vizitkám.