Detail Akce

Cykloputování 2022 - Domažlicko

Cykloputování je akce určená zejména pro MTB bajkery a bajkerky, možnost přidat se i trekingová kola. Putujeme po nejzajímavějších oblastech ČR v partě, kde je zábava zaručena.
Přesné trasy budou upřesněny před akcí v závislosti na možnostech ubytování v kempech.
Skupiny rozděleny obvykle do dvou až tří skupin dle výkonnosti přihlášených účastníků. 1. skupina s volbou technicky i fyzicky náročného terénu, téměř výhradně po turistických trasách, 2. skupina preferující více cyklotrasy a silnici, poznávání kulturních a přírodních zajímavostí. Kurz je putovní, což znamená, že se větší část dní přesunujeme mezi kempy, cca 2x zůstáváme ve stejném kempu, kde je možné zařadit odpočinkový program. Převoz věcí je zajištěn doprovodným vozidlem s vozíkem, to znamená, že na kolech jedeme nalehko.

Ubytování bude ve stanech – kempy, obvykle plně vybavené (teplá sprcha, restaurace, ...) Doprava – společně vlakem na místo kurzu, na místě na kole :o) Převoz materiálu autem s vozíkem.

S sebou horské kolo v dobrém stavu (kurz lze absolvovat i na crossovém (trekingovém) s družstvem nižší výkonnosti) stan do dvojice.

Cena: 1700 Kč (při dvou osobách ve stanu)

Účastníci si zajišťují úrazové pojištění na vlastní náklady a účastní se kurzu na vlastní riziko.

Informace o kurzu budou průběžně doplňovány.

Registrujte se i předběžně.

Vedoucího kurzu -
Mgr. Jan Šťastný Ph.D.


Aktuálně není vypsaný žádný nový termín konání akce.