Přístupnostní navigace
E-application
Search Search Close
Project detail
Duration: 1.3.2024 — 28.2.2025
Funding resources
Vysoké učení technické v Brně - Vnitřní projekty VUT
On the project
Navrhovaný projekt je zaměřen na experimentální i teoretickou analýzu chování a únosnosti vybraných typů konstrukčních prvků a jejich detailů především z oceli a kompozitních materiálů, ale i ze dřeva, popřípadě konstrukčního skla a jejich kombinací. Primárním cílem je ověřit únosnost a tuhost tzv. složených prutů při namáhání na ohyb a tlak, tzn. vzájemné spolupůsobení dvou prutů spojených mechanickými spojovacími prostředky.
Mark
FAST-S-24-8586
Default language
Czech
People responsible
Pešek Ondřej, Ing., Ph.D. - principal person responsibleMěchura Marek, Bc. - fellow researcherŽáček Libor, Ing. - fellow researcher
Units
Institute of Metal and Timber Structures- responsible department (27.6.2024 - not assigned)Institute of Metal and Timber Structures- internal (1.1.2024 - 31.12.2024)Faculty of Civil Engineering- beneficiary (1.1.2024 - 31.12.2024)
Results
Ing. Libor Žáček. Numerical analysis of built-up GFRP composite beams. Juniorstav 2024. Brno: Brno University of Technology, Faculty of Civil Engineering, 2025. 6 p. ISBN: 978-80-86433-88-2.Detail
Responsibility: Pešek Ondřej, Ing., Ph.D.