Přístupnostní navigace
E-application
Search Search Close
Applied result detail
ŠTEFFAN, P.; VRBA, R.; PAVLÍK, M.; SAJDL, O.
Original Title
Prototyp differenčního tlakoměru využivající novou metodu měření
English Title
Smart differential pressure sensor with new measurent method
Type
Prototype
Abstract
Jedná se výsledný prototyp tlakového diferenčního snímače realizový za podpory projektu MPO ČR FT-TA/050. Prototyp využívá novou metodu a technologii inteligentního snímače diference tlaků pro digitálně řízené kompenzované a korigované měření dvou rozdílných tlaků působících na měřicí senzor s jeho volitelným galvanickým nebo bezdrátovým připojením. Vyvinutýový diferenční tlakový senzor je možné začlenit do měřicího pole distribuovaných senzorů pro počítačové zpracování a zobrazení měřicích dat na PC nebo PDA.
Abstract in English
Design presents assembly of mixed electronic circuitry for measured signal processing of the capacitive difference pressure sensor, as well as analysis of the obtained results.
Keywords
Pressure measurement, ultra-low power application, current loop, microcontroller overclocking, non-linear interpolation.
Key words in English
Location
Buchlovice, BD Sensors
Licence fee
In order to use the result by another entity, it is always necessary to acquire a license