Přístupnostní navigace
E-přihláška
Vyhledávání Vyhledat Zavřít
Detail publikačního výsledku
BARTOŠEK, V.
Originální název
Současnost a trendy v oblasti řízení nákupu dodavatelských řetězců
Anglický název
Present trends in the purchasing control area of supply chains
Druh
Stať ve sborníku v databázi WoS či Scopus
Originální abstrakt
Příspěvek se zabývá základními poznatky a novými trendy v oblasti dodavatelských řetězců - plánováním a řízením. Pozornost je věnována dodavatelských řetězcům, se zvláštním důrazem na roli nákupu u dodavatelských řetězců a současném trendu v oblasti plánování nákupu.
Anglický abstrakt
This paper is occupied with new basic research findings and new trends in the supply chains area - especially planning and managing methods. Attention is given supply chains with specific emphasis role of the purchasing in supply chains and new trends in purchase planning.
Klíčová slova
Logistika; dodavatelský řetězec; řízení dodavatelského řetězce; nákup; plánování
Klíčová slova v angličtině
Logistics; Supply Chain; Supply Chain Management; Purchasing; Planning
Autoři
Vydáno
26.11.2004
Nakladatel
Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně, Provozně ekonomická fakulta
Místo
Brno
ISBN
80-7302-088-2
Kniha
MendelNET - 2004 sborník příspěvků z konference studentů doktorského studia
Strany od
52
BibTex
@inproceedings{BUT19284, author="Vladimír {Bartošek}", title="Současnost a trendy v oblasti řízení nákupu dodavatelských řetězců", booktitle="MendelNET - 2004 sborník příspěvků z konference studentů doktorského studia", year="2004", publisher="Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně, Provozně ekonomická fakulta", address="Brno", isbn="80-7302-088-2" }