prof. RNDr.

Pavla Rovnaníková

CSc.

FAST, CHE – profesor

+420 54114 7633
rovnanikova.p@fce.vutbr.cz

Odeslat VUT zprávu

prof. RNDr. Pavla Rovnaníková, CSc.

Tvůrčí aktivity

 • ROVNANÍK, P.; TEPLÝ, B.; ROVNANÍKOVÁ, P.; KERŠNER, Z.; LEHKÝ, D.; VOŘECHOVSKÝ, M.: RC LifeTime; RC LifeTime. http://rc-lifetime.stm.fce.vutbr.cz. URL: http://rc-lifetime.stm.fce.vutbr.cz. (software)
  http://rc-lifetime.stm.fce.vutbr.cz, počet stažení: 1
  Detail

 • ROVNANÍK, P.; BAYER, P.; ROVNANÍKOVÁ, P.: AAS-EP; Materiál pro výrobu požárně odolných stavebních prvků. FAST VUT v Brně Ústav chemie Žižkova 17, Brno. URL: http://www.fce.vutbr.cz/che. (funkční vzorek)
  http://www.fce.vutbr.cz/che, počet stažení: 1
  Detail

 • ROVNANÍKOVÁ, P.; ŘEZNÍK, B.: imitace cihelného střepu; Směs pro doplňky cihelných prvků na historických stavbách. FAST VUT v Brně, Ústav chemie, Žižkova 17, Brno. URL: http://www.fce.vutbr.cz/che. (funkční vzorek)
  http://www.fce.vutbr.cz/che, počet stažení: 1
  Detail

 • ROVNANÍKOVÁ, P.: stabilizát; Matrice pro stabilizaci/solidifikaci olovnatých iontů. FAST VUT v Brně, Ústav chemie, Žižkova 17, Brno. URL: http://www.fce.vutbr.cz/che. (funkční vzorek)
  http://www.fce.vutbr.cz/che, počet stažení: 1
  Detail

 • ROVNANÍKOVÁ, P.; ŘEZNÍK, B.: S5NC; Směs pro výrobu nepálených stavebních prvků. Z357. (funkční vzorek)
  Detail

 • Rovnaníková Pavla, Bydžovský Jiří, Dufka Ámos, Sedlmajer Martin: Npam - Obnova poškozeného betonu; Obnova poškozeného betonu ŽB konstrukcí. Památkový postup je v plném znění vystaven na webové stránce projektu Programu NAKI II „Analýza a prezentace hodnot moderní architektury 60. a 70. let 20. století jako součásti národní a kulturní identity ČR“ DG16P02R007: https://www.ma6070.cz/cs/vystupy/Vsechny-vysledky-projektu. URL: https://www.ma6070.cz/cs/vystupy/Vsechny-vysledky-projektu. (památkový postup)
  https://www.ma6070.cz/cs/vystupy/Vsechny-vysledky-projektu, počet stažení: 0
  Detail

 • Rovnaníková Pavla, Cikrle Petr, Anton Ondřej, Dufka Ámos, Bydžovský Jiří: Npam – materiálová charakteristika betonu; Stanovení materiálových charakteristik betonu ŽB konstrukcí na vzorcích odebraných z konstrukce. Památkový postup je v plném znění vystaven na webové stránce projektu Programu NAKI II „Analýza a prezentace hodnot moderní architektury 60. a 70. let 20. století jako součásti národní a kulturní identity ČR“ DG16P02R007: https://www.ma6070.cz/cs/vystupy/Vsechny-vysledky-projektu. URL: https://www.ma6070.cz/cs/vystupy/Vsechny-vysledky-projektu. (památkový postup)
  https://www.ma6070.cz/cs/vystupy/Vsechny-vysledky-projektu, počet stažení: 0
  Detail

 • Rovnaníková Pavla, Bydžovský Jiří, Cikrle Petr, Anton Ondřej, Dufka Ámos: Npam - Vizuální a nedestruktivní metody; Vizuální prohlídky a nedestruktivní metody stanovení materiálových charakteristik betonu ŽB konstrukcí. Památkový postup je v plném znění vystaven na webové stránce projektu Programu NAKI II „Analýza a prezentace hodnot moderní architektury 60. a 70. let 20. století jako součásti národní a kulturní identity ČR“ DG16P02R007: https://www.ma6070.cz/cs/vystupy/Vsechny-vysledky-projektu. URL: https://www.ma6070.cz/cs/vystupy/Vsechny-vysledky-projektu. (památkový postup)
  https://www.ma6070.cz/cs/vystupy/Vsechny-vysledky-projektu, počet stažení: 0
  Detail

Pokud je v údajích nesrovnalost, podívejte se do častých otázek k vizitkám.