Jsme Centrum výpočetních a informačních služeb (CVIS), samostatná součást VUT. Denně se staráme o centrální informační systém, který v tuto chvíli zahrnuje více než 400 modulů aplikace Apollo a webového portálu. Informační systém vyvíjíme a upravujeme tak, aby vyhovoval potřebám fakult a jiných součástí VUT.

Mimo jiné zabezpečujeme také provoz páteřní počítačové sítě VUT, cloudových služeb, telefonní ústředny, e-learningu i ekonomického systému SAP.

Naše týmy

Mohl bych s klidem říci, že my jsme tady na ty internety, weby, aplikace, cloudové služby, emaily, antiviry, mzdy, hesla, účty, vědecké výpočty, rozvrhy, routery, elindexy, videovýuky, e-přihlášky, karty, čipy, e-learningy, appky, softwary, ústředny, firewally a wifiny, tokeny a optovlákna a tak dále.

Ale to by nestačilo. Vlastně jsme tu hlavně proto, abychom zrychlili pohyby lidských myšlenek, rozšiřovali Vaši paměť a byli nástrojem pro Váš mozek. Abychom Vaše nápady ukázali světu. Abychom Vás sblížili s lidmi, co mají podobné myšlenky na jiném konci světa. Abychom umožnili Vašemu vědomí cestovat rychlostí světla 🙂. Abychom přenesli poslání minulosti do budoucnosti. A to vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jaromír Marušinec

ředitel CVIS

SLUŽBY

Poznejte CVIS

Odpovědnost: Bc. Jiřina Kapcárová

Nahoru